• Ariadna

Ariadna

Wybierz TYLKO, gdy mamy ZMIELIĆ
Masa netto
55.00
szt. Do przechowalni

Ariadna

Bestseller palarni Mastro Antonio. Mieszanka pomyślana tak, aby mogła dać zadowalające efekty także w przypadku ekspresów domowych. Z założenia skonstruowana jest tak, aby uzyskać minimum kwaskowatości oraz maksimum percepowanej czekolady, słodycz oraz body. Reprezentuje espresso potente: mocne i zdecydowane, ale przy tym gęste i pozbawione szorstkości. Mitologiczna nazwa Ariadna jest ukłonem w stronę pań i śródziemnomorskim skojarzeniem.

Od paru lat Ariadna jest bestsellerem naszej palarni. Doskonale sprawdza się w profesjonalnych barach i domowych kawiarenkach. Zawiera 80% świetnych arabik (Brazylia Cerrado, Brazylia Minas Gerais) oraz 20% dobrej robusty. Warto spróbować tej mieszanki, zaparzając ją innymi metodami: moka, aeropress, french press.

Data palenia: 8-14/07

 • Zakupiłam kawę Ariadna i Stormy Weather. Ariadna znakomita. Dawno nie piłam tak aksamitnej w smaku i aromatycznej kawy. Stromy Weather - zdecydowany, nieco cierpkawy smak. Tez dobra ale z czystym sumieniem polecam Ariadnę.
  Jadwiga M. (2018-07-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • to od wielu lat moja ulubiona kawa - polecam początkującym i zaawansowanym
  Krzysztof M. (2017-09-15)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Próbowałem już wszystkich mieszanek Espresso z tego sklepu i z wielu innych palarni i ta mi zdecydowanie najbardziej smakuje. Rodzina ma takie samo zdanie ;)
  AS (2017-01-30)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie