• Chocolate Wave

Chocolate Wave

Wybierz TYLKO, gdy mamy ZMIELIĆ
Masa netto
70.00
szt. Do przechowalni

Chocolate Wave

 

Mieszanka do espresso, 100% arabika, ziarna palone z myślą o rzetelnym, solidnym, gęstym, raczej czekoladowym espresso. Espresso jest zrównoważone, ze stonowaną, delikatną kwaskowatością, bez nadmiaru goryczy ani cierpkości. Czekoladowy posmak pysznej, deserowej czekolady utrzymuje się długo i jest bardzo intensywny. Jest to doskonała mieszanka do espresso oraz do mlecznych kaw. Ziarna składające się na tę mieszanką bywają różne, ale kolejne wydania mieszanki są w podobnym stylu.

W składzie oprócz naszych podstawowych Brazylii z różnych regionów, znajdują się przede wszystkim ziarna z obróbki naturalnej. Dzięki nim mieszanka ma intensywny i ciekawy aromat a także słodki smak. Zwykle są to ziarna z Kolumbii, Hondurasu, Salwadoru, Meksyku. Okresowym dodatkiem bywają ziarna z obróbki mokrej lub obróbki honey, np. z Hondurasu, Nikaragui, Meksyku, Indonezji.

 

Data palenia: 5/06

 • Bardzo dobra kawa, o mocno czekoladowych nutach. Świetna w espresso oraz w kawach mlecznych.
  Michał W. (2022-02-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • świetna, mocno czekoladowa, z dluuugim aftertejstem, dużo wybacza, smakuje ze wszystkiego w czym zrobiłem :) no i crema wychodzi rewelacyjna.
  Przemek K. (2022-01-31)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie